• Цената е намалена.
  • Свеж
22CM / 36CM Американски Руралните Гроздобер Нордиските Lumiled Индустриски Огледало Таванот Светилка За Бар Сала кафуле Клуб, Продавница, Ресторан

22CM / 36CM Американски Руралните Гроздобер Нордиските Lumiled Индустриски Огледало Таванот Светилка За Бар Сала кафуле Клуб,

 
DEN 2640.00
DEN 1874.00

Стока
Во продавницата


Тип : огледало светилка
Материјал : ковано железо + стакло огледало
Димензии : дијаметар 22 CM 36 CM
Напон : 110 V да 220 V
Извор на светлина : E27 X1 40 W (без светлина)
Применливи простор : бојадисана мензата студија други спална соба


Карактеристики на производот

Абажур Боја:
Црна
Боја На Каросеријата:
22CM, 30CM, 36CM
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Карактеристики:
Американската Држава
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
HD-22
Е dimmable:
No
Гаранција:
две години
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Стакло Камен
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Примена:
Бојадисана мензата студија други/спална соба
Напон:
110V-220V
Гарантен период:
две години

Поврзани производи