• Цената е намалена.
  • Свеж
09P-SJN Бела боја куќишта JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови

09P-SJN Бела боја куќишта JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови

 
DEN 7200.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : 09 P-SJN
Бренд : JST
MOQ : 1000pcs


Карактеристики на производот

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
09P-SJN

Поврзани производи