• Цената е намалена.
  • Свеж
AN533 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Нето нула ѓердан /bwuakoba bweaknla

AN533 Трендовски промет на големо со сребрен Ѓердан, сребро 925 мода накит Нето нула ѓердан /bwuakoba bweaknla

 
DEN 259.20

Стока
Во продавницата

Големина : 18" Тежина : 41.3 g


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Број На Модел На:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
Осумдесет-седум
Пол:
Унисекс
Повод:
Партија
кодот:
AN533
dydampka:
dyeampla
bjuakbba:
bjvakbca
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch

Поврзани производи