• Цената е намалена.
  • Свеж
200 ја поставува Црвени 2Pin/начин Конектор 2.54 mm JST-2P електрични конектори Колекции за електронски модел / автомобил / електронска играчка и др.

200 ја поставува Црвени 2Pin/начин Конектор 2.54 mm JST-2P електрични конектори Колекции за електронски модел / автомобил / електронска

 
DEN 1286.40
DEN 1184.00

Стока
Во продавницата


200 ја поставува Црвени 2 Pin/начин Конектор 2.54 mm JST-2 P електрични конектори Колекции за електронски модел / автомобил / електронска играчка и др.
1 поставува=2 парчиња (машки&женски) Домување+ 4pcs Терминал


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Број На Модел На:
JST-2P
Бренд Име:
SITOMESIA
Примена:
Осветлување
Примена:
електронски модел / автомобил / електронска играчка
Пол:
машки и женски
проред:
2.54 MM
pin:
2
боја:
Црвена

Поврзани производи