• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригиналниот LCD екран 73002013941B E219454 за табела компјутер бесплатен превозот

Оригиналниот LCD екран 73002013941B E219454 за табела компјутер бесплатен превозот

 
DEN 1680.00
DEN 1327.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
htytech
Број На Модел На:
73002013941B E219454
Тип На Производ:
Таблета LCD

Поврзани производи