• Цената е намалена.
  • Свеж
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ZSP3806-003G-1024BZ3-5-24F Фотоелектрически енкодер

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ZSP3806-003G-1024BZ3-5-24F Фотоелектрически енкодер

 
DEN 2400.00

Стока
Во продавницата


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
BETTERSHENGSUN

Поврзани производи