• Цената е намалена.
  • Свеж
HSPL CDS125 Европа Топла Продажба Круг Плетени Raccoon Крзно Капа За Жените Крзно Плетени Капа Жените Во зима Може да се Користат Како Шамија

HSPL CDS125 Европа Топла Продажба Круг Плетени Raccoon Крзно Капа За Жените Крзно Плетени Капа Жените Во зима Може да се Користат

 
DEN 1920.00
DEN 960.00

Стока
Во продавницата


100% Вистински Фокс Крзно и Raccoon
Плетење Craftwork
Бесплатни големина, Тоа е растеглив одговара за било какви групи на луѓе
Акции со Бела , Blalck и Природна Боја
Двете употреба : 1. Headbands (Капа)
2. Шамија (neckwarmer)
Се Користи Како Шапка
Се Користи Како Шамија
Плаќање : да ја прифатиме ЗАЧУВАМ
Ве молиме двојно проверете ја вашата нарачка : адреса,телефонски број,количината и така натаму.
Ве молиме бидете сигурни дека comfirm редоследот по добивате нашиот производ,Затоа што кога ќе нарачате,ќе пари е платен да го ЗАЧУВАМ.Откако ќе comfirm тоа,Ние може да добиете на вашата исплата.
Превозот : Ние ќе испорака на нарачката во рок од 3 дена по примање.
Тоа обично ќе се земе 10-25 работни дена да пристигне
Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење. Ако тие имаат било какви барања, ве молиме контактирајте со нас
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Наплата & Exchange : Купувачот има да ни e-mail за замена или рефундирање на известување пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.
Повратни информации : Ние зависи од нашите клиенти е задоволство да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ако не сте задоволни со нашата предмети. Ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем
Tongxiang Caidie Крзно & Кожа Палто Co.,Ltd е една од најголемите фабрики во Chongfu, производство база на 100% вистински Крзнено палто и accessaries


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HSPL
Материјал:
Крзно
Стил:
Повик
Број На Модел На:
CDS125
is_customized:
Yes
Име:
Шамија/Глава Шамија/Headbands

Поврзани производи