• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Кунг фу Кафе Чај Set - Стакло Двојно Уво се Справува со Чај Тенџере + Цедилка + Чај Стомна / Chahai +6 Срцето Двоен Ѕид Кригла Чаши

1x Кунг фу Кафе Чај Set - Стакло Двојно Уво се Справува со Чај Тенџере + Цедилка + Чај Стомна / Chahai +6 Срцето Двоен Ѕид Кригла

 
DEN 1565.76
DEN 1346.00

Стока
Во продавницата

57 инчен/40mm Чај Стојат Носителот Мерка Прибл :
Висина : 2.15 инчен/80mm
Дното Дијаметар : 1. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас.17 инчен/55мм ** Дното Дијаметар : 1.оз Топлина-Отпор Стакло Teapot+Инка+Chahai+6* чај Чаши Вклучуваат : ** 1 x 5.35 инчен/85mm ** Нето Тежина : 3.56 инчен/65mm Внатрешна Сад : ** Висина : 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5.97 инчен/50mm Надворешниот Сад : ** Висина : 4. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.оз 150ml Двојно Страна се Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot со infuser со Капак ** 1 x Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот ** 1 x 6.оз 150ml ** Нето Тежина : 7.31 мл/37g/1pcs ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1.08 мл/59g Нето Тежина со Пакет : 3oz/85g 6. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 1. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1.оз 200ml Топлина-Отпор Јасно Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна / Gongdao Teacup ** 6 x 1. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3.54 инчен/90mm ** Горниот Дијаметар : 2.98 инчен/25мм ** Горниот Дијаметар : 2. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини.оз 200ml Топлина-Отпор Јасно Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна Gongdao Чај Првенство Вклучуваат : ** 1 x 6.38 инчен/35mm
Топ Дијаметар : 3.оз 40ml Срце облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај/Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса.56 инчен/65mm ** Дното Дијаметар : 2. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 1.08 мл/144g ** Чај Прилагодете ја Основната Плоча не е Вклучена.оз 40ml Срцето Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Вода Чај Пехари и Чаши Сет Вклучуваат : ** 6 x 1.88 мл/110g ** Тежина со Пакет : 5.мл/40ml ** Висина : 1.56 инчен/65mm Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот Вклучуваат : ** 1 x Јасно Чаша Чај Filter / Цедилка ** 1 x Чаша Чај Носителот ** 1 x Пакет Специфики : Чај Филтер Мерка Прибл :
Висина : 1.33 инчен/110mm ** Горниот Дијаметар : 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди.оз 150ml Двојно се Справи со Ушите Топлина-Отпор Стакло Teapot со infuser со Капак Вклучуваат : ** 1 x 5. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.5 мл/241g Тенџере Капак : ** Висина : 0.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 3.56 инчен/65mm Нето Тежина : 2. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.оз 200ml Топлина-Отпор Јасно Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна / Gongdao Teacup ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 6.56 инчен / 65mm
Дното Дијаметар : 2.оз 150ml Двојно Страна се Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot со infuser со Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 5.оз 40ml Срце облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај/Филџани 5.53 инчен/115mm ** Горниот Дијаметар : 1. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Овој објект превозот од Кина.94 мл/225g ** Тежина со Пакет : 8.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 2.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 5.07 fl.оз 150ml Двојно се Справи со Ушите Teapot со infuser & Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 x 1.35 fl.оз 40ml Срце Облик Јасно Двоен Ѕид Стакло Teacups
Вклучени Чај Стомна (Chahai) :
1 x 6.76 fl.оз 200ml Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна / Gongdao Teacup
Вклучени Чај Филтер:
1 x Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот
Број на Корисник:
6
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи