• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Кунг фу Кафе Чај Set - Чаша Црвено Уво се Справува со Чај Тенџере +Цедилка+ Чај Стомна Chahai +6 Срце облик Двоен Ѕид Слој Чаши

1x Кунг фу Кафе Чај Set - Чаша Црвено Уво се Справува со Чај Тенџере +Цедилка+ Чај Стомна Chahai +6 Срце облик Двоен Ѕид Слој

 
DEN 1609.92
DEN 1384.00

Стока
Во продавницата

Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот.79 инчен/20mm ** Горниот Дијаметар : 2.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 3. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса.53 инчен/115mm ** Горниот Дијаметар : 1.оз 40ml Срце облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај/Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.94 мл/225g ** Тежина со Пакет : 8.оз 40ml Срце облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај/Филџани 5.56 инчен / 65mm
Дното Дијаметар : 2.мл/40ml ** Висина : 1.оз 40ml Срцето Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Вода Чај Пехари и Чаши Сет Вклучуваат : ** 6 x 1. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини.56 инчен/65mm ** Дното Дијаметар : 2.оз 150ml Двојно Црвено Справи со Ушите Топлина-Отпор Стакло Teapot w/ infuser & Капак ** 1 x Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот ** 1 x 6.13 инчен/105mm ** Горниот Дијаметар : 2. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 1.35 инчен/85mm ** Нето Тежина : 3. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3.31 мл/37g/1pcs ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Такси превозот обвинети се неповратните.08 мл/59g Нето Тежина со Пакет : 3oz/85g 6. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно.оз 200ml Топлина-Отпор Јасно Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна / Gongdao Teacup ** 6 x 1. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4.38 инчен/35mm
Топ Дијаметар : 3.оз 200ml ** Висина : 3.оз 150ml Двојно Црвено Справи со Ушите Топлина-Отпор Стакло Teapot w/ infuser & Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 5.88 мл/110g ** Тежина со Пакет : 5.оз 150ml ** Нето Тежина : 7.56 инчен/65mm Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот Вклучуваат : ** 1 x Јасно Чаша Чај Filter / Цедилка ** 1 x Чаша Чај Носителот ** 1 x Пакет Специфики : Чај Филтер Мерка Прибл :
Висина : 1.56 инчен/65mm Внатрешна Сад : ** Висина : 4. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност.54 инчен/90mm ** Горниот Дијаметар : 2.ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Gongfu Чај го Поставите на Топлина-Отпор Стакло Teapot+Инка+Chahai+6* Срце-во облик на чај Чаши Вклучуваат : ** 1 x 5. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт.оз 200ml Топлина-Отпор Јасно Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна Gongdao Чај Првенство Вклучуваат : ** 1 x 6. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2.оз 150ml Двојно Црвено Справи со Ушите Топлина-Отпор Стакло Teapot w/ infuser & Капак Вклучуваат : ** 1 x 5. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди.17 инчен/55мм ** Дното Дијаметар : 1.5 мл/241g Тенџере Капак : ** Висина : 0.77 инчен/45mm Надворешниот Сад : ** Висина : 4.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 1.38 инчен/35mm ** Нето Тежина : 1.97 инчен/50mm ** Дното Дијаметар : 2.оз 200ml Топлина-Отпор Јасно Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна / Gongdao Teacup ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 6.57 инчен/40mm Чај Стојат Носителот Мерка Прибл :
Висина : 2. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1x 5.07 fl.оз 150ml Двојно Црвено Справи со Ушите Teapot со infuser & Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 x 1.35 fl.оз 40ml Срце Облик Јасно Двоен Ѕид Стакло Teacups
Вклучени Чај Стомна (Chahai) :
1 x 6.76 fl.оз 200ml Двоен Ѕид Чаша Чај Стомна / Gongdao Teacup
Вклучени Чај Филтер:
1 x Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот
Број на Корисник:
6
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи