• Цената е намалена.
  • Свеж
симулација птица убава паун модел,пена&шарени пердуви големи 120cm занаети,проп,домашна градина декорација,подарок d2200

симулација птица убава паун модел,пена&шарени пердуви големи 120cm занаети,проп,домашна градина декорација,подарок d2200

 
DEN 13439.52
DEN 7123.00

Стока
Во продавницата


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
Материјал : внатрешната структура пена мувла
надвор структура пердуви
вистински пакет големина : за 120cm x 30cm x 35cm од картонска кутија
вистински објект слики што се следниве :


Карактеристики на производот

Материјал:
Пластични
Стил:
Вештачки
Тема:
Животните

Поврзани производи