• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Австриската Кристал Бисер Цвет Обетки ОЛ Бренд Жените Накит E332 B7

Моден Австриската Кристал Бисер Цвет Обетки ОЛ Бренд Жените Накит E332 B7

 
DEN 156.00
DEN 106.00

Стока
Во продавницата


Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : алуминиум Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Пакет : opp кеси Акции : во парк објект Производ Повеќе Големи Продажба Домот на Кралицата е Сребрена Круна Прстен За Wom..
САД $ 1.99 / Цена 7 Pcs По Поставите Мода За Жените Ѕвезди Clovers Крстот..
САД $ 1.79 / Цена 2016 Година Кристал Brooch lapel pin Иглички Додатоци Гр..
САД $ 1.39 / Цена 2016 Година Boutonniere Lapel Иглички Прекрасна Кристал Мода..
САД $ 2.86 / Цена 2016 Музика Забелешка Кристал Бисер Brooch lapel pin..
САД $ 1.94 / Цена 3 Боја Мода Накит Collares Colls Кристал Flo..
САД $ 0.99 / Цена Бохемски Накит Жените Долга Црна Шупливи Зебра Цира..
САД $ 1.45 / Цена Злато Boucle D'oreille Кристал Бисер студ Earrin..
САД $ 1.49 / Цена 2016 Година Мода Австрија корејски Обетки Жените Накит..
САД $ 1.59 / Цена Прободен Обетки Долго Мода Жените Накит од i..
САД $ 2.65 / Цена Гроздобер Мода Кристал Злато Позлатен Накит Постави..
САД $ 2.59 / Цена Сребро Позлатен Вода Капка Накит Мачка Очи Камен Н..
САД $ 3.56 / Цена


Карактеристики на производот

Метална боја:
злато црно бело
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
E332
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
бесплатни крилја

Поврзани производи