• Цената е намалена.
  • Свеж
55W Брзо да Почнат Да-автобус Грешка Canceller AC КРИЕШЕ електронски Баласт палење блок за Ксенон HID Светлата за hid xenon комплет

55W Брзо да Почнат Да-автобус Грешка Canceller AC КРИЕШЕ електронски Баласт палење блок за Ксенон HID Светлата за hid xenon комплет

 
DEN 616.32
DEN 616.00

Стока
Во продавницата

55 W Брзо на проектот
1)Тенок и лесен за инсталација
2)баласт може да одговара на сите HID предните светла.3)Влезен напон бес : 9 V-16 V
4) Max. Започнете напон : 23k V
5)Излезна моќност : 55 W
6)Работна температура : -40°C ~ 105°C
1 X Брз Почеток Ballas т
Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе размена нив ПОБРЗО
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по помине валидација
Време На Испорака
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Преку Воздух Mail : Генерално 10-60 работни дена, Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра клиент s ervice. Ако оставите лош повратна информација,пред да контактирате со нас,вашата стока не ќе имаат гаранција
Повеќе Изненадување,Посетете Ја " "


Карактеристики на производот

боја:
Брзо Да Почне, Брзо Да Почнат Canbus
Бренд Име:
Xplus
Тип На Објект:
Баласт
Точка име :
Се КРИЕШЕ Баласт
моќност:
55w
Напон:
12V
Работен Модел:
AC
Гаранција:
18 месеци
Оригиналното Место:
Гуангжу,Кина
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Фарови

Поврзани производи