• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригиналниот Автомобил двојно двострано лепливи Ленти отпорни на Вода селотејп Автомобил стил за Внатрешни Додатоци ги Красат Автомобил Лента

Оригиналниот Автомобил двојно двострано лепливи Ленти отпорни на Вода селотејп Автомобил стил за Внатрешни Додатоци ги Красат

 
DEN 231.84
DEN 181.00

Стока
Во продавницата


Ве молиме одберете ја соодветната широчина и должина на двострано лепило според вашите потреби. 15mm X3m 1pc Ширина : 15mm Должина : 3m Износ : 1pc 15mm X3m 10pcs Ширина : 15mm Должина : 3m Износ : 10pcs 1cm X3m 1pc Ширина : 10мм Должина : 3m Износ : 1pc 1cm X3m 10pcs Ширина : 10мм Должина : 3m Износ : 10pcs 1cm X33m 1pc Ширина : 10мм Должина : 33m Износ : 1pc 2cm X3m 1pc Ширина : 20mm Должина : 3m Износ : 1pc 2cm X3m 10pcs Ширина : 20mm Должина : 3m Износ : 10pcs 2cm X33m 1pc Ширина : 20mm Должина : 33m Износ : 1pc
ВНИМАНИЕ
1) Бидете сигурни дека да се вметнат дел е исчистат пред да pasting.
2) не се обидувајте да го користите вашиот прст се допре на двострано лепило по заштита на стап бидат отстранети.
3) Леплива лепило може да се користи само еднаш, ве молиме да се утврди пејст локација пред pasting. По pasting, на двострано лепило не може да биде отстранета за да се користат повторно.
4) Леплива лепило ќе се постигне оптимална вискозитет во 12 часот. По pasting, не се обиде да се тресат, или да се добие објект влажни во рок од 12 часа.
Служат Опис
1.Сите производи ги нудиме имаат висок квалитет и најниска цена и може да се направи микс цел, без минимум на количеството(MOQ)
2.95% од нашите производи се испратени од страна на бесплатен превозот метод со кој може да се следи. Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела е бавен превозот. Тоа ќе биде потребно за 15-60 дена до вашата врата.
3.Брзо и безбедно превозот е Ali Express Премиум Превозот , EMS (5-10days), UPS-от, DHL, Fed EX, итн (4-8days);
4.Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по приемот на вашата исплата и да ви даде
следење на број по ние испрати вашите производи; ние ќе обично испратите на стоки надвор
во рок од 48 часа откако ќе ја напушти право адреса и вашата исплата; пакетот
ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
5.Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во прв пат. ние ќе ви одговори што е можно поскоро;
6.Ве молиме да ги пратите на вашите производи навремено откако ние испрати нив;
7.Ве молиме да направи affirmance во време откако ќе ја добиете вашата стока; ако сте задоволни
со нашите услуги ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Тоа ќе биде одлична поддршка на нашата работа;
8.Ние ќе брод да ја стандардната адреса на Ali Express ако не информира нас, и телефон
бројот е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
9.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се на одговорност
на превозот услуга
10.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки
ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Deliery Време
Повратни информации
1.Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој;
2.Ве молиме да ја напуштат повратни информации од 4-5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи;
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,
ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање;
4.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не примате
нашите реприза, ве молиме љубезно ја вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно
како е можно.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
RUNDONG АВТО ДОДАТОЦИ
Објектот Дијаметар:
10.2cm
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
3m
Име На Модел:
10мм,15mm,20mm
Вид На Налепница:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Ширина:
1cm
Материјал Тип:
двојно двострано лепило
категорија:
Двострано лепило
Должина:
3m-33m
Материјал Тип:
домашно милениче
Waterproofness:
Yes
Stretchability:
Yes
Најдобро време за работа:
12 часа
Ширина:
10mm-20mm

Поврзани производи