• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот 250pcs 8*450 мм во Бела Боја Најлон Кабел Врски, Zip Вратоврска, Најлон 66 Оган-отпорен на

Бесплатен превозот 250pcs 8*450 мм во Бела Боја Најлон Кабел Врски, Zip Вратоврска, Најлон 66 Оган-отпорен на

 
DEN 1640.64
DEN 1559.00

Стока
Во продавницата


Име : Најлон Кабел Вратоврска
Количина : 250 компјутери многу
Боја : Бела
Димензии : 8 х 450 mm
Карактеристики :
1. Тоа е направен од најдобрите богородица Најлон 66 .
2. Свиткана совет , прстот совет , ниска провира сила , нема shap рабови се обезбеди непречено zip во , најлесен предавање и инсталација . Употреба : Широко се користат во домаќинството , градежната индустрија , електронски индустриски , кабел и жица собранието , пакување и испорака , активности на отворено .
Производ слики :
На други бои :


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Тип:
Авто-Заклучување

Поврзани производи