• Цената е намалена.
  • Свеж
3/8 Гориво Црево Barb 19/32 Женски Навој Директно Спојка Месинг Фитинг

3/8 Гориво Црево Barb 19/32 Женски Навој Директно Спојка Месинг Фитинг

 
DEN 239.04

Стока
Во продавницата

Име На Производ Женски Црево Barb Дизајн Директно Одговара Црево Внатре Кол. 9.5 mm / 3/8" Женски Навој Кол. 15mm / 19/32" Вкупната Големина 30.5 x 18.5 mm / 1.2" x 0.7" (L*W) Материјал Месинг Боја на Тон Злато


Карактеристики на производот

Тип:
Адаптер
Примена:
Осветлување

Поврзани производи