• Цената е намалена.
  • Свеж
Мотоцикл на Резервоар за Гориво Подлога Decal Заштитник Налепница Decal Карбонски Влакна За SUZUK GSXR600 750 1000 GW250 DL650

Мотоцикл на Резервоар за Гориво Подлога Decal Заштитник Налепница Decal Карбонски Влакна За SUZUK GSXR600 750 1000 GW250 DL650

 
DEN 249.60
DEN 204.00

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на нашата продавница ~Уживајте во вашата шопинг!~
Објектот специфичности : 1.Боја : Како на сликите покажуваат. 2. Висок квалитет 100% нов. 3 . Лесно да се инсталира. 4.Можете да ги користите, исто така, може да ги испратите како подарок! 5. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Јас сум многу го цениме за вашето разбирање. Благодарам многу. Пакетот вклучува : 1 PCS X Налепница.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.02cm
Бренд Име:
AMADFJD
Објектот Ширина:
10.2cm
Специјални Функции:
tankpad
Објектот Должина:
10.2cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Тежина:
0.03kg

Поврзани производи