• Цената е намалена.
  • Свеж
YOUSAILING Квалитет 1/4 или 1/8 Прилагодувања Пневматски Умре Мелница Алатки Микро-Воздушни Умре Мелница Машина

YOUSAILING Квалитет 1/4 или 1/8 Прилагодувања Пневматски Умре Мелница Алатки Микро-Воздушни Умре Мелница Машина

 
DEN 2380.80
DEN 2262.00

Стока
Во продавницата


Спецификации
Модел Бр. : YS-260 J
Бесплатни Брзина : 25000 R.Стр.М
Капацитет : 1/4" & 1/8" (3мм & 6mm)
Просечната Воздух Потрошувачка : 3 CFM
Препорачуваме Воздушен Притисок : 90 PSI
Вкупната Големина : 140mm
Нето Тежина : 0.58 KG


Карактеристики на производот

Употреба:
Реновирање На Тимот
Не-Оптоварување Брзина:
25000R.Стр.М
Тип:
Други
Максимален Вртежен Момент:
Никој
Број На Модел На:
YS-260J
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOUSAILING
Просечната Потрошувачка На Воздух:
3CFM
Големина:
3mm 6mm
DIY Материјали:
Металугрија

Поврзани производи