• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs многу бесплатен превозот Полжав Дете Мебел се Справи со фиока кабинет гардероба мебел рачка

10pcs многу бесплатен превозот Полжав Дете Мебел се Справи со фиока кабинет гардероба мебел рачка

 
DEN 1560.00

Стока
Во продавницата


Материјал : гума и метал
Боја : Розова/Жолта/Зелена
Поставено : 1 се справи со 1 монтажа гром M4
Висина : 25 мм
Полжав височина : 50 mm
Полжав е ширина : 45 mm
Испорака Тежина : 0.035 kg


Карактеристики на производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Руралните
Материјал:
Акрилик
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка

Поврзани производи