• Цената е намалена.
  • Свеж
Објектив за Зумирање Единица Поправка на Дел за за Nikon Coolpix P7000 P7100 Камера НЕ CCD

Објектив за Зумирање Единица Поправка на Дел за за Nikon Coolpix P7000 P7100 Камера НЕ CCD

 
DEN 4560.00
DEN 4104.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за nikon
Број На Модел На:
за за Nikon Coolpix P7000 P7100
Бренд Име:
Луди RZX

Поврзани производи