• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот

1x Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот

 
DEN 350.88
DEN 302.00

Стока
Во продавницата

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ на Топлина-Отпор Јасно Чаша Чај Инка / Filter / Цедилка со Стојат Носителот Вклучуваат : ** 1 x Јасно Чаша Чај Filter / Цедилка ** 1 x Чаша Чај Носителот ** 1 x Пакет Специфики : Чај Филтер Мерка Прибл :
Висина : 1.38 инчен/35mm
Топ Дијаметар : 3.15 инчен/80mm
Дното Дијаметар : 1.57 инчен/40mm Чај Стојат Носителот Мерка Прибл :
Висина : 2.56 инчен / 65mm
Дното Дијаметар : 2.56 инчен/65mm Нето Тежина : 2.08 мл/59g Нето Тежина со Пакет : 3oz/85g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Топ Дијаметар:
3.15 инчен/80mm
Дното дијаметар:
2.56 инчен/65mm
is_customized:
Yes
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.

Поврзани производи