• Цената е намалена.
  • Свеж
RHF5 VI95 8971480762 Турбо Турбополнач За Опел Frontera За ISUZU За Holden Родео Полицаец, 93-98 4JB1T ЗА 2,8 L 4JG2T 4JG2TC 3.1 L

RHF5 VI95 8971480762 Турбо Турбополнач За Опел Frontera За ISUZU За Holden Родео Полицаец, 93-98 4JB1T ЗА 2,8 L 4JG2T 4JG2TC

 
DEN 10535.52
DEN 9482.00

Стока
Во продавницата


RHF5 VI95 8971480762 Турбо Турбополнач За "Опел" Frontera За ISUZU За Holden Родео Полицаец 1993-1998 4 JB1 T ЗА 2,8 L 4 JG2 T 4 JG2 TC 3.1 L 84 KW трговија на Големо со Дихтунзи
Турбо Модел :
RHF5
VA430023 VB430023 VC430023 VD430023 VE430023
8971480762 860029 8971480761 8971480760 5 T-614
За "Опел" Frontera,За ISUZU За Holden Родео Полицаец 1993-1998 4 JG2 T 4 JG2 TC 4 JG2 EC ЗА 2,8 L 3.1 L 84 KW 130 HP Дизел
1993-1998 За "Опел" Монтереј A 3.1 L ТД Мотор 4 JG2 TC
1995-1998 За Frontera "опел" Со 2.8 L ТД Мотор 4 JB1 T 2.8 TDI
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Име На Модел:
8971480762 За Опел Frontera За ISUZU Полицаец 4JB1T ЗА 2,8 L 4JG2T 3.1 L
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Автомобил Производител:
Опел
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Модел Година:
1993-98
Објектот Ширина:
26inch
Објектот Висина:
25inch
Објектот Тежина:
7kg
Објектот Должина:
25inch
Име На Модел:
RHF5 8971480762 За Опел Frontera За ISUZU Holden Родео Полицаец
Автомобил модел:
За Опел Frontera За ISUZU Holden Родео Полицаец 1993-98
моторот моторот:
4JB1T ЗА 2,8 L 4JG2T 3.1 L 84KW 130HP Дизел
Дел No:
VA430023 VB430023 VC430023 VD430023 VE430023
ОЕМ Бр.:
8971480762 860029 8971480761 8971480760 5T-614

Поврзани производи