• Цената е намалена.
  • Свеж
Аркадни Игри за Контрола на Таблата LED Осветлен Пакет за Полнење , Аркадни Joysticks, LED Светилки Копчиња за Да Аркадна Пакет Класичен Видео Игри

Аркадни Игри за Контрола на Таблата LED Осветлен Пакет за Полнење , Аркадни Joysticks, LED Светилки Копчиња за Да Аркадна Пакет

 
DEN 1823.52

Стока
Во продавницата

Ние можеме да снабдување 5 Боја за џојстик и да се притисни на копчето.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Не понуда, освен ако не се согласувате.
*** Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена.Ви благодариме на соработката! Изберете боја од подолу : [1] 8 Начин Професија Џојстик : Податоците за џојстик е како подолу :
[2] 5 V LED Осветлен Притисни Копче 1 : Изработени со највисок квалитет на материјали 2 : Топлина отпорна пластика 3 : Тело и леќа капа за оптички јасност 4 : Twist-Тип дизајн 5 : Ексклузивни светлина,одговара на дрво или метал контролни панели,ќе се применуваат за различни игра машини 6 : Microswitch со позлатени контакт нога, одличен електронски перформанси, долг живот, сигурност и тестирани за да 10,000,000 циклуси 7 : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Јасно се достапни Со LED Притисни Копче се Изгради-во Microswitch и LED Светилка.Тоа е 100% Нула Одлагање! Можете да ги користите за да DIY свој аркадна машини.Па нема потреба за да додадете адаптер за снабдување на енергија за LED Копчиња.Ние ќе брод БЕЛ Комплет за оваа листа. Земја
Време на испорака Работни дена 5-10 11-15 16-20 21-25 26-45 >50 Календарски дена 5-12 13-19 20-28 29-35 36-50 >55 сад го Оценувате на пристигнување 9% 50% 35% 5% 1% Испраќање или враќање Канада, Австралија Стапка на пристигнување 4% 45% 43% 6% 2% Испраќање или рефундирање на Обединетото Кралство го Оценувате на пристигнување 7% 46% 44% 2% 1% Испраќање или рефундирање на Европа (се Исклучат велика БРИТАНИЈА) Стапка на пристигнување 2% 38% 45% 11% 4% Испраќање или рефундирање на Другите Стапка на пристигнување 3% 30% 48% 16% 3 Испраќање или враќање
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.Секој Енкодер има свој USB Кабел за податоци,Така што не ќе имате било какви ефективни за друг играч.
*** Item цена, Превозот и ракувањето се не може да се преговара.НОВИ Reyann Бела Аркадна Control Panel LED Осветлен Пакет Комплет , 1 Joysticks, 10 LED Осветлен притисни Копчиња за USB MAME DIY
Ние можеме да снабдување 5 различни бои за џојстик и да се притисни на копчето. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
*** Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.Нема потреба да ги додадете овие делови. *****Контакт со Нас на : ***** Ако имате било какви прашања,е-мејл мене секое време! *****Политика на враќање : ***** * * Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. Податоците за LED Копчето е како подолу : [3] Нула Одложување LED USB Енкодер енкодерот може да работи совршено и на Windows систем без никакви драјвери.Само да ни оставите порака.Ако ние не добиете порака пред ние брод на стоки надвор. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Само да ни Оставите порака кога ќе се направи купување. Енкодерот може да обезбеди 5 V моќ за LED Копчиња.8 MM Терминал) 1 x 5 Pin 8-Начин Џојстик 10 x 30ММ LED Осветлен Push Копчето 1 x Инсталирате Опис На контролорот и жица на овој проект се надгради, ве молиме погледнете на следната слика, ви благодариме! *****Испорака : *****
*** Ние Брод на Светот.
*** Предмети се испраќаат користејќи Воздухопловната, која се постигне повеќето земји во рок од 10 до 25 работни дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Во САД Објектот испратени од Кина Пост ЕМС Меѓународни e-Пакет, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 20 работни дена за САД,Австралија и Обединетото Кралство .Или можете да ги изберете боите кои ние сме подготвени како на сликата покажува до вас.


Карактеристики на производот

Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
Reyann
Број На Модел На:
Аркадна Игра LED Копчето Колекции
Тип:
Аркадна Игра,MAME,Малина ПИ Retropie Проектот
боја:
Бела
is_customized:
Yes

Поврзани производи