• Цената е намалена.
  • Свеж
6mm да 8мм Понесе Цврсти Бакар Моторни Спојка Спојка Заеднички w Тесни Завртки

6mm да 8мм Понесе Цврсти Бакар Моторни Спојка Спојка Заеднички w Тесни Завртки

 
DEN 283.68

Стока
Во продавницата

Име на производ Моторни Тркала Спојка Понесе 6mm / 15/64", 8mm/ 5/16" Вкупната Големина 14x 22mm / (D*L) Материјал Бакар Боја на Тон Злато


Карактеристики на производот

Тип На Мотор:
dc мотор

Поврзани производи