• Цената е намалена.
  • Свеж
2 Парчиња 10мм x 20mm x 40mm Електричен Мотор Бакар Јаглерод Четки со Води

2 Парчиња 10мм x 20mm x 40mm Електричен Мотор Бакар Јаглерод Четки со Води

 
DEN 278.40

Стока
Во продавницата

Име на производ Моторни Јаглерод Четка Јаглерод Големина на Четката 10 x 20 x 40mm/ 25/64" x 25/32" x 1 9/16"(L*W*T) Должина(Приближно) 160mm/ 6.3" Mount Дупка Големина 9 x 6.5 mm/0.35" x 0.26"(L*W) Материјал Јаглерод, Бакар, Метал


Карактеристики на производот

Тип На Мотор:
dc мотор

Поврзани производи