• Цената е намалена.
  • Свеж
5Sets Нов Стил DIY Висок Квалитет Литургија Додадете Чаша Чипка Печ Памук Мотив Чипка Applique Чипка Кроења За Свадба Фустани TH17

5Sets Нов Стил DIY Висок Квалитет Литургија Додадете Чаша Чипка Печ Памук Мотив Чипка Applique Чипка Кроења За Свадба Фустани

 
DEN 652.80
DEN 529.00

Стока
Во продавницата


5 Sets Нов Стил DIY Висок Квалитет Литургија Додадете Чаша Чипка Печ Памук Мотив Чипка Applique Чипка Кроења За Свадба Фустани
Функција : Чипка Намали Applique .
Големина : Како што е прикажано детали .
Количина : 5 Sets.
Потекло : произведено во Кина .
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
AIWUJIA
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ширина:
kettle
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
TH17
Ткаенина Тип:
Полиестер

Поврзани производи