• Цената е намалена.
  • Свеж
За ФОЛКСВАГЕН Крстот Поло Опашка Светлина 2011-2013 Година Темно Црвена Боја

За ФОЛКСВАГЕН Крстот Поло Опашка Светлина 2011-2013 Година Темно Црвена Боја

 
DEN 15840.00
DEN 14414.00

Стока
Во продавницата


Вашиот Најдобар Избор на Авто Додатоци ~~~~~
За Крстот Поло led задни светла за 2012-2013
Производ детални слики
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
Опис На Производот :
1. Стил : LED Tail Lamps.
2. Боја : Темно Црвена Домување.
3. Состојба : Дното Боја : Црвена Домување; Површина Боја : Темно Црвена Маска
4. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. 2 ПАРЧИЊА/картон).
5. Надградите вашиот возило со racing изглед.
6. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
7. Директна замена.
8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Опашката светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот
За да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот. Тоа е лесно да се инсталира. Тоа е игра и приклучокот.
9. Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози двете достапни.
10. Led диодите ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја исчезнува.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел.
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.
Превозот Инструкции :
EMS и Кина Пост Воздух Парцела е нашата склопот на превозот метод. Ако сакате да се избере побрзо express,како DHL,UPS-от,итн. Ве молиме контактирајте ме.
Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето информации,пред да нарачате нешто.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Откако уплатата се потврди,ние ќе брод со 1-3 работни дена.
Devlivery време ќе бидат погодени од Кина Празници,лошите временски услови,особено обичај.
Политика На Враќање :
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни понудат позитивни повратни информации,и ние ќе ви ги даде повеќе попуст во следната цел.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување.
Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
2012-2013
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC&ABS
Напон:
12V
Година:
2012-2013
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Тежина:
6kg

Поврзани производи