• Цената е намалена.
  • Свеж
1x 6in1 Стакло Кунг фу Чај Поставите В-12 fl.оз 350ml Плоштадот Чај Тенџере +2* 100ml Зелена S Справи со Кафе Teacup +2 Чинии + Бамбус Лента

1x 6in1 Стакло Кунг фу Чај Поставите В-12 fl.оз 350ml Плоштадот Чај Тенџере +2* 100ml Зелена S Справи со Кафе Teacup +2 Чинии

 
DEN 2032.80
DEN 1748.00

Стока
Во продавницата

оз 350ml Плоштадот Топлина-Отпор Јасно Чаша Кафе Teapot со infuser & Капак Вклучуваат : ** 1 x 11,8 fl.18 инчен/30мм ** Нето Тежина : 11.17 инчен/55мм ** Дното Дијаметар : 1.54 инчен/ 90mm ** Дното Дијаметар : 1.оз 100ml Зелена S Форма се Справи со Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај Вклучуваат : * * * 2 x 3.57 инчен/40mm Внатрешна Сад : ** Висина : 3.68 мл/331g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Овој објект превозот од Кина. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. 2 * Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии Вклучуваат : * * * 2 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинии Специфики : ** Материјал : Стакло ** Горниот Дијаметар : 3.76 инчен/70mm ** Дното Дијаметар : 1. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди.66 инчен/220mm ** Висина : 1.79 инчен/20mm ** Горниот Дијаметар : 2.35 инчен/85mm ** Горниот Дијаметар : 2.оз 350ml Квадратен Облик на Топлина-Отпор чисто Стакло Teapot со infuser со Капак ** 2 x 3.77 инчен/45mm Надворешниот Сад : ** Висина : 3. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.оз 100ml ** Висина : 1. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. Такси превозот обвинети се неповратните. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.мл/350ml Стакло Плоштадот Teapot+2*Зелена Справи со Чаши+2*Чинијата+Фах Вклучуваат : ** 1 x 11,8 fl.95 инчен/75mm ** Ширина : 2.оз 100ml Зелена S Форма се Справи со Топлина-Отпор Чаша Чај Кригла ** 2 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинијата ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела 11.4 оз 68g/1pcs
Ве молиме прочитајте ја големината на овој чинијата јасно пред да купите. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност.59 оз 45g/1pcs ** Тежина со Пакет : 2.77 инчен/45mm Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас.95 инчен/75mm ** Должина : 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот.ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Set-12fl. Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Longth : 13inch/330mm ** Ширина : 8.95 инчен/75mm 2*3.оз 350ml Квадратен Облик на Топлина-Отпор чисто Стакло Teapot со infuser со Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 11. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1.74 инчен/95mm ** Горниот Дијаметар : 2. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4.97 инчен/50mm ** Горниот Дијаметар : 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.36 инчен/ 60mm ** Дното Дијаметар : 1. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса.оз 100ml Зелена S Форма се Справи со Топлина-Отпор Стакло Чаши Чај ** 2 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 3.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 1. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини.76 мл/220g ** Тежина со Пакет : 11. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Број на Корисници:
2
Материјал:
Стакло
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 11,8 fl.оз 350ml Квадратен Облик Стакло Teapot со infuser со Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
2 x 3.38 fl.оз 100ml Зелена S Форма се Справи со Стаклени Чаши Teacup
Вклучени Првенство Чинии:
2 x Топлина-Отпор Чаша Чај Чинијата, Малиот Лента
Вклучени Чај Лента:
1 x Рамен Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела
Број на Корисник:
2
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.

Поврзани производи