• Цената е намалена.
  • Свеж
10PCS Висок Квалитет на Природата 8мм Црна Оникс Камен Монистра Со Полу Скапоцени lapis lazuli Монистра Хривнија Hamsa Фауима Рака Хривнија

10PCS Висок Квалитет на Природата 8мм Црна Оникс Камен Монистра Со Полу Скапоцени lapis lazuli Монистра Хривнија Hamsa Фауима

 
DEN 1200.00
DEN 864.00

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет на Природата 8мм Црна Оникс Ахат Монистра Со Полу Скапоцени lapis lazuli Монистра Хривнија Hamsa Фауима Рака Хривнија
Количина : 10pcs/многу
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
10 PCS Висок Квалитет на Природата 8мм US$ 26.00 /многу
парчиња / многу
10 PCS 8мм Црна Лава Енергија US$ 24.00 /многу
парчиња / многу
10 PCS Висок Квалитет Carnelian US$ 24.80 /многу
парчиња / многу
10 PCS Тигар Очи Полу Скапоцен САД$ 28.00 /многу
парчиња / многу
10pcs Врвен Квалитет Розова Мазна US$ 22.50 /многу
парчиња / многу
10pcs/многу Црна Мат Ахат US$ 25.00 /многу
парчиња / многу
10 PCS Слика од јаспис Камења Нараквица , US$ 25.00 /многу
парчиња / многу
2014 Новиот Дизајн на Накит US$ 25.00 /многу
парчиња / многу


Карактеристики на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
dankaishi
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
Мушка големина:
8мм

Поврзани производи