• Цената е намалена.
  • Свеж
Свадба Фустан Cufflinks Бренд Ман Француски Стил Кошула Cufflinks Одговара Бизнис/Партија/Свадба Cufflinks Црвениот Кристал Ткаенината Линкови

Свадба Фустан Cufflinks Бренд Ман Француски Стил Кошула Cufflinks Одговара Бизнис/Партија/Свадба Cufflinks Црвениот Кристал Ткаенината

 
DEN 378.72
DEN 303.00

Стока
Во продавницата


Свадба Фустан Cufflinks Бренд Ман Француски Стил Кошула Cufflinks Одговара Бизнис/Партија/Свадба Cufflinks Црвениот Кристал Ткаенината Линкови
Предмет тип : Cufflinks
Материјал : Цинк легура
Големина : 18mm
Пол : Жените
Стил : Трендовски
Состојба : 100% Сосема Нов Изненадувачки : DIY/Ќе може да го направи тоа ,ние го направи тоа,со една Фабрика во Штекер.Прилагодено Производ !!!Бесплатни букви!!!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Кристал
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
CK076
Тип:
Cufflinks
Шема:
Круг
Големина:
18mm
MOQ:
1pair
Пакет:
1pair во 1opp
LEADTIME:
5-7 дена
превозот:
Бесплатен превозот од CPAM или E-пакет
Бесплатни Express:
Цел повеќе од 120 ДОЛАРИ
ознака:
Манжетната Cufflinks,Манжетната Линкови,Свадба Се Облекуваат Cufflinks
is_customized:
Yes

Поврзани производи