• Цената е намалена.
  • Свеж
12w Lumiled rgb led тревник светлина,полна боја led градината светилка,шарени led трева осветлување,DC24v, компатибилен со DMX протокол

12w Lumiled rgb led тревник светлина,полна боја led градината светилка,шарени led трева осветлување,DC24v, компатибилен со DMX

 
DEN 17280.00

Стока
Во продавницата

12w Lumiled rgb led тревник светлина, полна боја led градината светилка,шарени led трева осветлување, DC24v,компатибилен со DMX протокол,безбеден и лесен дизајн да се инсталира ! 6pcs/многу големо !
Напомена :
1. За руски клиенти , ние ќе брод на товар од ЕМС или Посебни Авиокомпанија услуга ,ви благодариме.
2. DC12-24v & глобална напојување за AC100-240v влезен напон бела боја тип исто така е достапен,ве молиме контактирајте првата ако треба,ви благодариме.
Фотографии од 12w Lumiled led тревник светла :


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
RGB
Тип На Објект:
Тревник Светилки
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Број На Модел На:
TP-ХЛ-012-Д3-RGB-01
Употреба:
празник
Гаранција:
3 година
Напон:
24V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заштита Ниво:
IP66
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
12w Lumiled rgb led трева осветлување,предводена од законот светилка,патент дизајн
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Бренд Име:
BINFU
Име на производ:
12w Lumiled rgb led тревник светлина
Влезен Напон:
DC24V
lumens излез:
W 340lm /R50lm /G240lm /B34lm
Животен век:
>50.000 часа
Емитуваат Боја:
RGB
Водоотпорен стандард:
IP66
PF:
1.0
осветлување извор:
6pcs X RGB Lumiled 3W
Зрак Агол:
25 / 38 степен
Demension:
140 x 104 x 492 mm

Поврзани производи