• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот 4mm/1440PCS/set SS16 Злато Лабава Кристал монистра, се Шие На Кристал Монистра,Метални Наоди За Изработка на Накит

Бесплатен Превозот 4mm/1440PCS/set SS16 Злато Лабава Кристал монистра, се Шие На Кристал Монистра,Метални Наоди За Изработка

 
DEN 671.52

Стока
Во продавницата

Бесплатен Превозот+ ss16 (4mm) Злато Лабава Кристално да се Шие На Кристал Метални Наоди за Накит Одлуки Материјал : Метал&Кристал Објект Дијаметар : ss16(4mm) Количеството : 1440pcs/многу Употреба : DIY Додаток/Декорација, со што за ѓердан/нараквица, итн., Бидејќи на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи. Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме! 100% Гаранција за Квалитет : 100% Пари Гаранција за враќање на Секоја Точка и Слободни Врати Превозот ако објектот не е како discribed. 24-Часа Испраќање : 24-Часа Испраќање на примерок цел по aliexpress потврди плаќање освен на јавното празници. Escure вашата Исплата Онлајн : Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ја примиле предмети. Испорака : Бесплатна испорака цел ќе брод од страна на Кина Пост воздух mail. Но ако цел стигнат до $200, ние ќе брод од страна на DHL/EMS/Федекс слободни shiping кои ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во 15-30days. откако ќе бидат испратени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе го одложи неколку дена, тоа може да биде до 30 да 45days.


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Големина:
4mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг

Поврзани производи