• Цената е намалена.
  • Свеж
моќ алатка батеријата Dew 12B 2000mAh DCB120,DCB100,DCT410S1,DCT414S1,DCL510,DCF610,DCF610S2,DCD710,DCF813S2, DCF815

моќ алатка батеријата Dew 12B 2000mAh DCB120,DCB100,DCT410S1,DCT414S1,DCL510,DCF610,DCF610S2,DCD710,DCF813S2, DCF815

 
DEN 1195.20

Стока
Во продавницата


ДЕ 12 B
Одговара Dew Алатки :
DCB100,DCT410 S1,DCT414 S1,DCL510,DCF610,DCF610 S2,DCD710,DCF813 S2, DCF815,DCD710 S2,DCF815 S2
Заменете Dew оригинална батерија :
DCB120
Valtage : 12 V
Клетка : Li-ion
Капацитет : 2.0 Ah


Карактеристики на производот

Тежина:
350g
Големина:
114.8*74.6*65.2
Напон:
12V
Број На Модел На:
Dew 12B
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Тип:
Li-Ion
Примена:
моќ алатка

Поврзани производи