• Цената е намалена.
  • Свеж
4rows школка бебе зелена капка 13*9mm ѓердан трговија на големо и монистра попуст мода подарок 23inch FPPJ

4rows школка бебе зелена капка 13*9mm ѓердан трговија на големо и монистра попуст мода подарок 23inch FPPJ

 
DEN 1056.00
DEN 898.00

Стока
Во продавницата


метал : ШКОЛКА
облик : ПАД
боја : ЗЕЛЕНА БЕБЕ
големина : 9*13mm
должина 23"
јас може да се направи друга боја бисер ѓердани ,ако ви се допаѓа ви благодариме


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
FPPJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Школка

Поврзани производи