• Цената е намалена.
  • Свеж
EMS freeshipping!500pcs/многу бела ној пердуви -за свадба 14-16/35-40 cm долги трговија на големо!

EMS freeshipping!500pcs/многу бела ној пердуви -за свадба 14-16/35-40 cm долги трговија на големо!

 
DEN 23952.00

Стока
Во продавницата


EMS freeshipping!500pcs/многу бела ној пердуви -за свадба 14-16"/35-40 cm долги трговија на големо!
Материјал : Ној Пердув. Боја : бела Големина : 14-16inch,35-40 CM Количина : 500pcs/многу Користи : свадба, headwer,Шапка,Коса додатоци Состојба : Brand new. фотографии
Љубезно ве молиме да напомена :
Боја на располагање : бела
Ако ви треба други бои,ве молиме да ни каже.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа.Времето за испорака потреби околу 20-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail,3-5 работни дена од DHL и 7-15 работни дена од ЕМС.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема проблеми,Откако ќе го поставите цел,ве молиме кажете ни ја вашата e-mail адреса и ние ќе го испратите слики без жиг за вас од страна на e-mail наскоро.
П : Може ли да се меша дизајни?
A : Да,секако.Можете да користите шопинг количка и одберете дизајн сте заинтересирани,и место на цел заедно.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes.You би можеле да остави порака за боја потреби кога ќе го поставите цел.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ви благодариме за вашето време.
Можеби ќе ви се допадне трговија на Големо! DIY декорација 300pcs/многу природни бела ној пердув 10-12 Inches/25-30cm freeshipping US$ 119.99 /многу
парчиња / многу
100 Pcs/многу!14-16" 35-40 CM Бела ној пердуви свадба партија украси бели пердуви freeshipping US$ 113.50 /многу
парчиња / многу
трговија на големо 50pcs 14-16inch/35-40 CM Висок Квалитет на Природен НОЈ ПЕРДУВИ бела Боја freeshipping US$ 59.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 20pcs убава бела ној пердуви 14-16inch35-40 CM Свадба Centerpieces US$ 28.99 /многу
парчиња / многу
30 PCS Висок Квалитет Бела Природни НОЈ ПЕРДУВИ 14-16inch35-40 CM FREESHIPPING US$ 39.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 10pcs убава бела ној пердуви 14-16inch35-40 CM Свадба Centerpieces US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
EMS freeshipping! трговија на големо!100 PCS/многу убава 22-24inch 55-60 CM бела ној пердуви свадба US$ 339.99 /многу
парчиња / многу
EMS freeshipping 200pcs/многу Висока квалитетна бела Природни НОЈ ПЕРДУВИ 16-18inch 40-45см US$ 329.99 /многу
парчиња / многу


Карактеристики на производот

Материјал:
ној пердув
Шема:
Избелени
Број На Модел На:
FO070
Големина:
14-16inch,35-40CM
КОЛИЧИНА:
500pcs по многу
Боја:
Бела
is_customized:
Yes

Поврзани производи