• Цената е намалена.
  • Свеж
Dew 12A 2000mAh Ni CD,DE9037,DC9071,DE9071,DW9071,DW9072,DE9074,DE9075,DW9074,DW904,DW904K,DW917,DW940K-2,DW980,DW968K-2

Dew 12A 2000mAh Ni CD,DE9037,DC9071,DE9071,DW9071,DW9072,DE9074,DE9075,DW9074,DW904,DW904K,DW917,DW940K-2,DW980,DW968K-2

 
DEN 1454.40

Стока
Во продавницата


Dew 12 A
Одговара Dew Алатки :
DW953 KDW953 K/DW052 K/DC740 KA/DC981 K/25453/DC528/ DW053 K-2/DW904/DW904 K/DW917/DW940 K-2/DW980/ DW968 K-2/DW979 K-2/DW915/DC727/DC756/DC980/ DC981/DW051/DW052/DW053/DW907/DW953/DW965/ DW972/DW981
Заменете Dew оригинална батерија :
DE9074/DC9071/ DE9037/DE9071/ DE9074/DE9075/ DW9071/DW9072/ DW9074
Напон : 12 V
Клетка : Ni-CD
Капацитет : 2.0 Ah


Карактеристики на производот

Напон:
12V
Тип:
Ni-CD
Тежина:
770g
Големина:
109.75*79.55*110
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Број На Модел На:
Dew 12A
Примена:
моќ алатка

Поврзани производи