• Цената е намалена.
  • Свеж
10PCS SG20 2RS У Ритам макара топката лежишта 6*24*11 мм R4U Песна водич ролери имајќи SG6RS (Прецизност двоен ред топки) ABEC-5

10PCS SG20 2RS У Ритам макара топката лежишта 6*24*11 мм R4U Песна водич ролери имајќи SG6RS (Прецизност двоен ред топки) ABEC-5

 
DEN 1200.00

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, каналот преку процес на мелење. Производ цврстина, димензионални точност е многу добра, со висока прецизност железница-специфични, погоден за висока прецизност, со голема брзина, високо оптоварување на везови машини, ласерски машини за сечење. постои проблем, ве молиме контактирајте ме. Ви благодариме!

СЕКРЕТАР серија на висока прецизност ролери имајќи спецификација табела
Ако ви треба друг модел имајќи но не го најде тоа за мојата продавница, ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство, ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!


Карактеристики на производот

Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Поврзани производи