• Цената е намалена.
  • Свеж
Свадба Декорација Фабрика Директни Продажби 8inch Led База Светлина, LED Вазна Светлина со Далечински Управувач за candelabra флорални цвеќиња

Свадба Декорација Фабрика Директни Продажби 8inch Led База Светлина, LED Вазна Светлина со Далечински Управувач за candelabra

 
DEN 15360.00

Стока
Во продавницата


Во потрага по начин да светне вашиот централен? Не гледам подалеку!
8" ПРЕДВОДЕНА свадба место централен светлина база со 19 мулти-бои LED светла е многу ТОПЛО со невести, настан planners, и florists!
Далечински Управувач/AC Адаптер/литиум батерија верзија!
Свадба Декорација Фабрика Директни Продажби 8inch Led База Светлина, LED Вазна Светлина со Далечински Управувач за candelabra флорални цвеќиња
Карактеристики На Производот :
8" сребрена база дијаметар x 1.375" висина. 1 парче мулти-бои Место LED светло во центар,со 45 степен леќа, светло-до централен база. На литиум батерија инсталирана во внатрешноста на база. Работи за 8 до 10 часа по целосно наполнета литиум батерија . Светлината база со Далечински контролер за да го вклучите/исклучите светлото . Далечински управувач способни (Далечински Управувач вклучени.) 5 V AC Адаптер способни (AC Адаптер вклучен .) Сликата прикажува дава демонстрација на светлината база во употреба. Вазни прикажани во слики не се вклучени. Дополнителни слика е на мини база светлина и нашите вазна GCV101 Гем Одблесокот Вазна и Кристално Мушка Џамлии.
Јачина на цените е достапна
Марка : 24keys далечински контролер, Можете да ги промените боите,бојата се менува програми и светлината на Светилките..
НИЕ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ЧИСТА БЕЛА БОЈА САМО
Пакет се Вклучени : 10 x 8inch 3 W LED Место Светло База 10 x Адаптер 10 x 24keys Далечинска Контрола
Производ Слики :
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати. Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!


Карактеристики на производот

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
LED Светло бои:
Мулти-бои LED светла. 16 бои за опции
LED Боја промена програми:
флеш-strobe-исчезнат-мазни за опции
LED Светлата количина:
1PC 3W висока моќност Multic-боја на самото Место LED сијалица
Извор На Енергија:
Литиум батерија инсталирана+адаптер за полнење
литиум батерија:
Работат повеќе од 8 часа по целосно наполнет, 500 пати полнење живот
Далечински Контролер:
24keys,16keys за бои,ЗА вклучување-Исклучување,светлина прилагоди
Адаптер за полнење информации:
110-240V влезен напон,5VDC 1.5 ЕДЕН излез
Име:
8inch Led База Светлина
Апликации:
Посебно за високи кристал candelabra, мартини, вазни и многу повеќе
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки

Поврзани производи