• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Кинески Кунг фу Кафе Чај Поставите -16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере +Кристал Потоплите +6 Двоен Ѕид Стакло Мали Чаши

1x Кинески Кунг фу Кафе Чај Поставите -16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере +Кристал Потоплите +6 Двоен Ѕид Стакло

 
DEN 1887.36
DEN 1623.00

Стока
Во продавницата

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Поставите -16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Стакло Teapot +Б Потоплите+6 Чаши Вклучуваат : ** 1 x Стакло Teapot со Стакло infuser / Вметнете Филтер со Капак 16.9 fl.оз 500ml ** 1 x Кристално Стакло Редовни Пентагон Teapot Потоплите ** 6 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** СЛОБОДНИ Tealight Свеќи не се вклучени. 16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Стакло Teapot со Стакло infuser со Капак Вклучуваат : ** 1 x Стакло Teapot со Стакло infuser / Вметнете Филтер со Капак 16.9 fl.оз 500ml ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 16.9 fl.мл /500ml ** Нето Тежина : 10.3 мл/292g ** Тежина со Пакет : 12.67 мл/359g Тенџере Капак : ** Висина : 0.98 инчен/25мм ** Горниот Дијаметар : 3.54 инчен/90mm ** Дното Дијаметар : 2.76 инчен/70mm Внатрешна Сад : ** Висина : 2.95 инчен/75mm ** Горниот Дијаметар : 3.35 инчен/85mm ** Дното Дијаметар : 1.97 инчен/50mm Надворешниот Сад : ** Висина : 3.35 инчен/85mm ** Горниот Дијаметар : 3.15 инчен/80mm ** Дното Дијаметар : 3.94 инчен/100mm Кристално Стакло Редовни Пентагон Teapot Потоплите Вклучуваат : ** 1 x Кристално Стакло Редовни Пентагон Teapot Потоплите ** Tealight Свеќи не се вклучени ** 1 x Пакет Teapot Потоплите Специфики : ** Материјал : Стакло ** Висина : 1.97 инчен/50mm ** Надворешниот Дијаметар : 4.33 инчен/110mm ** Внатрешен Дијаметар : 1.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 17.74 мл/503g ** Тежина со Пакет : 18.45 мл/523g 6pcs 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај / Филџани Вклучуваат : ** 6 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.18 fl.мл/35ml ** Висина : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 2.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 1.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 1.16 мл/33g/1pcs ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
имајќи температура:
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 16.9 fl.оз 500ml Стакло Teapot со infuser & Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 х 1.18 fl.оз 35ml Двоен Ѕид Слој Мали TeaCups
Вклучени Teapot Потоплите :
1 x Кристално Стакло Редовни Пентагон Teapot Потоплите
Не Се Вклучени:
Tealight Свеќи не се опфатени
Број на Корисник:
6
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи