• Цената е намалена.
  • Свеж
10 Инчен Флип Надолу TFT LCD Монитор lcd Автомобил Следи Автомобил Покривот Планината Следи Поддршка PAL/NTSC Автомобил Стил

10 Инчен Флип Надолу TFT LCD Монитор lcd Автомобил Следи Автомобил Покривот Планината Следи Поддршка PAL/NTSC Автомобил Стил

 
DEN 5112.00
DEN 4754.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме имајте предвид и да се провери.Системот : 250 CDM/M2 4. Ние се очекува да ја примите вашата исплата во рок од 3 дена по поставување на својата цел. Ве молиме Имајте предвид : Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е најбезбедно начин. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Моќност : 10 W 9. L/R 180°U/D 90° Овој монитор има 2 бои. Ние го цениме вашето трпение ако не се примени предмети во 30 дена(руски клиенти може да ви треба повеќе трпение од причина на локална испорака систем и/или царина).Осветленост : 300 CDM 6. Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени. Ние се стремиме за највисок услуги на клиентите - брз одзив, квалитет на поштарина и пакување за безбедно приемот на предмети, брза испорака.Систем : PAL/NTSC 5. За нас : Ние сме нова Aliexpress продавница со цел да ви донесе највисок квалитет на производи по најниски цени. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Во поглед! ОБЈЕКТОТ ПОКАЖУВА : Што ќе се види, Она што сте го добиле! Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, кредитна картичка. На пример, Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае 50 дена или подолго за испорака.Големина на екранот : 10 инчен (16 : 9) 2. И ние не сме одговорни за штета поради недостаток на комуникација. Ако сте загрижени во било кој начин, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, наместо на напуштање на негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот.Видео : Две видео влезот 10. Доколку имате други од 5 ѕвезди на услуги ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите прашања. Беж и Црна. Се враќа : Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Б : Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Оваа цена е не вклучувајќи било данок на такса или должност такса кога се допре до земјата на дестинација. Ве молиме ги споделите со нас. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски броеви се точни. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Shippment : A : 2-5 дена за обработка за да се испрати својата стока по исплата е расчисти и имаме големи залихи на рака. Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите. Ако има било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку Aliexpress е услуга за пораки пред да замине повратни информации.Температура на чување : -30°C-80°C Посебна функција : екран може да се претвори во четири насоки за да ја прилагодите степен . Ве молиме да ни оставите порака, за бојата што сакате, ortherwise ние ќе ви го испратиме по случаен избор. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон нас, освен ако тоа не е наша вина.Напојување : DC 12 V+-10% 8. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови.
10 Инчен Флип Надолу TFT LCD Монитор lcd Автомобил Следи Автомобил Покривот Планината Следи Поддршка PAL/NTSC Автомобил Стил
Спецификации : 1.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
10
Резолуција:
480x234
Бренд Име:
AUMOHALL
Објектот Тежина:
1940g
Сместување:
Покривот
Објектот Големина:
286(L)X263(W)X35(T)mm
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
ST-R078

Поврзани производи