• Цената е намалена.
  • Свеж
1 Buc Професионални Манекен Обука Главата За Eyelash Проширување Шминка Пракса Со Бесплатен превозот

1 Buc Професионални Манекен Обука Главата За Eyelash Проширување Шминка Пракса Со Бесплатен превозот

 
DEN 1176.00

Стока
Во продавницата


Ние сме производителот специјализирана во областа на Тетоважа Производи,eyelash проширување,eyelash лепак,eyelash продолжување комплет,пинцети и се поврзани со eyelash Производи.
Модел : 1 Buc Професионални Манекен Обука Главата За Eyelash Проширување Шминка Пракса Со Бесплатен превозот
Подетални Информации :
Стр roduct
1 Buc Професионални Манекен Обука Главата За Eyelash Проширување Шминка Пракса Со Бесплатен превозот Модел NO : ЕТ-024 Спец : Парче Orgin : Кина Пакет : 27cm*19cm*14cm Време на Испорака 20-25days Плаќање T/T,PP,ВУ
На trainning главата е одлична алатка за професионална
eyelash техничар.Тоа ќе ги подобри вашите калемење eyelash технологија,
лесно да се оперативни за тоа.
Прикажување На Сликата :

Применуваат во текот на постапката, со цел да се изолира долните трепки и долниот eyelid од контакт со моделирање на структура. Функција : 1.Ослободување на активни состојки за да се промовира око микро васкуларниот промет 2.зајакнување на око шин метаболизмот 3.се елиминира парична казна нишка на око 4.подобрување на флексибилноста на око кожата 5.Безболен начин да го одложи senescing. Моќни се намалува темните кругови 6.Хијалуронска Киселина 7.Про-витамин Б5
Плаќање & Превозот
Главни пазар :
Русија , Австралија, САД,велика БРИТАНИЈА,Франција,
Германија, Украина Полска, Мексико и така натаму
Зошто да изберат Нас ?
Одговор : Ние се Aliexpress Снабдувач , мора ing Трговија гаранција обезбедена од страна Aliexpress. Тоа значи дека ако поставите вашата нарачка онлајн, и ако нашата услуга couldn ' t исполнат согласија испорака или квалитетот услови. Вашите пари може да биде 100% вратени од страна на Aliexpress. Повеќе информации можете да прочитате на банер на Aliexpress почетната страница од пребарувачот.
Можам да направам OEM/ODM?
Одговор : Да! Имаме професионален дизајн тимот за да им помогне на вас и печатење на вашето лого.
Како да контактира со вас?
Одговор : ве Молиме напишете го направите wn вашето барање во подолу празно и да кликнете на "Испрати" копчето. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Ние може да понуди eyelash продолжување производи како што следува :
Engrafting Заградени Eyelash Серија.
Engrafting Најголемиот Дел Eyelash Серија.
Engrafting Eyelash Лепило Серија.
Engrafting Eyelash Алатки Серија.
Engrafting Eyelash Постави Серија.
Електрични Eyelash Постави Серија.
Лажни Eyelash Серија
Tatto Производи
Депилација Серија
Рака Заштита Серија
Убавината Artcles Серија

Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шминка Алатка За Полнење
Број На Модел На:
ЕТ-024
Големина:
27cm*19cm*14cm
Бренд Име:
ОКО ВОЗРАСТ
Количина:
1
Материјал:
silican
производителот манекен глава :
Топла продажба
професионални манекен глава :
Висок квалитет
популарната манекен глава:
Фабрика цена
tranning манекен глава:
лесен за користење
Пакување:
1pcs
моден манекен глава:
издржлив
издржливи манекен глава:
tranning глава
време на испорака:
25days
плаќање:
PP,western union, T/T
пракса глава:
За продолжување eyelash

Поврзани производи