• Цената е намалена.
  • Свеж
LCD Екран за Panasonic FX30 FX01 FX9 FX100 FX33 TZ2 FX07 FZ8 FZ18 LX1 Дигитална Камера

LCD Екран за Panasonic FX30 FX01 FX9 FX100 FX33 TZ2 FX07 FZ8 FZ18 LX1 Дигитална Камера

 
DEN 267.84
DEN 241.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
FX30 FX01 FX9 FX100 FX33 TZ2 FX07 FZ8 FZ18 LX1
LCD Комплет:
No
Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
За Panasonic

Поврзани производи