• Цената е намалена.
  • Свеж
Кристал Стомак Пирсинг Златна Боја Хируршки Челик Папокот Пирсинг Прстен Dangle Папокот Прстен Barbell Секси Папокот Прстен Ѕвезди

Кристал Стомак Пирсинг Златна Боја Хируршки Челик Папокот Пирсинг Прстен Dangle Папокот Прстен Barbell Секси Папокот Прстен Ѕвезди

 
DEN 369.12

Стока
Во продавницата


5 ве Молиме да Се забележи дека различни земја/ Contient испорачаната време се Разликуваат.
1 Ние онлајн од понеделник до сабота 9 : 00 AM - 6 : 30 ЧАСОТ (GMT+8), празникот не е вклучена. Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени withtheoriginal метод на плаќање. Ви благодариме!
Околу папокот прстен
На папокот пирсинг (исто така познат како папокот пирсинг или на папочната натопи пирсинг) е вид на Пирсинг наоѓа во, на или околу Папокот. Лекување обично трае помалку од шест месеци, и колку што е чисти, таа ќе се исцели убаво.
Оваа папокот прстен е најпопуларниот на сезоната. За разлика од повеќето тело пирсинг, ова е еден од ретките што не е нормално да го одбие, иако отфрлање стапка е поголема од не-површина пирсинг, како што се уво пирсинг. Овој вид на пирсинг е популарна, но не ексклузивно за жените.
3 превозот начин зависи од вкупниот износ на вашата нарачка.
2 Ние ќе брод вашата Ali Express плаќање адреса, ве молиме e-mail однапред ако некој различни испорака адреса е потребно.
1 Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. Најчеста форма на папокот пирсинг е преку горниот раб на папокот.* Вашата цел ќе биде спакуван многу добро, ние ќе користат различни пакување методи (мала/голема подарок кутија, или EPE )според големина и материјал на вашата нарачка.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл. Тие се види на многу познати личности.
Во античките времиња телото пирсинг се смета како знак на машкост и храброст.
2 Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. ( Јужна Америка Најмал досега )
6 Нашите цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други Скриени Трошоци.
1 За било кои причини не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот предмети и ќе се врати превозот цена.
Да се обезбеди да се плати Минимален Данок, Ние ќе ги прогласи како вашето барање или ниска вредност.
1 Ние брод од сите наши предмети на светот во 48hs од страна на Хонг Конг Пост / Кина Пост
или ЕМС / DHL. Каде и да сте, во една партија, во кои датираат, во плажа овој уникатен папокот прстен воодушеви вашите посебен шарм и да подготви завидлив погледи!
За сигурни дека моден свет е најжешките парче на накит и мора да имаат за накит додаток!
ЕФЕКТ СЛИКИ
За Пакување
*. На Египетските Фараони донесе earring во папокот што беше знак на обредот транзиција од животот на Земјата до вечноста.
2 ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. НЕ ИСЧЕЗНАТ!!!
Состојба : 100% Сосема Нов Пирсинг Омб
Пол : Секси Жени Тело Накит
Квалитет : 1 Парче Стомак Прстен
Ние правиме овие стомак прстен себе, да го прифати обичај цел, ако имате било idear за стомак прстен сакате, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Имајте во предвид дека : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Вистинските папокот не е прободен кога папокот пирсинг е изведена.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Вистински папокот пирсинг бара лицето да биде прободен да има "outie" папокот до некој степен, и станува се повеќе популарен овие денови. Тоа може да се излечи брзо и без проблеми, како уво пирсинг, или може да се лекува повеќе како површината пирсинг со придружните продолжен исцелување време.Кристал Стомак Пирсинг Златна Боја Хируршки Челик Папокот Пирсинг Прстен Dangle Папокот Прстен Barbell Секси Папокот Прстен Ѕвезди
Материјал : Сребрен Позлатен На Хируршки Челик,Кристал. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ангел caller
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
FR657
marterial:
Стомакот папокот прстен
Стил:
Папокот & Бел Копчето Прстени
is_customized:
Yes
Цел:
Микс цел/ Прилагодите/ Примерок е добредојден
Пол:
Жени, Жени, Девојки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија

Поврзани производи