• Цената е намалена.
  • Свеж
Дозвола Продажба ! Младите Слатка Девојка Трендовски Бонбони Бои На Долна Облека Го Поставите Лолита Притисни До Чипка Градник & Краток Сетови, A B C D ,Blue & Жолта

Дозвола Продажба ! Младите Слатка Девојка Трендовски Бонбони Бои На Долна Облека Го Поставите Лолита Притисни До Чипка Градник

 
DEN 462.24
DEN 439.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чаша Големина:
B
Бендови Големина:
32, 34, 36
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Бренд Име:
L'bellagiovanna
Градник Стил:
Им Помогнам,Поместена
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
146808LJL149
ансамбл долна облека:
ансамбл soutien ѓорге et culotte femme,ансамбл долна облека dentelle
Им Помогнам На:
Гаќи за жените,градник и кратка сетови,лесна долна облека сет
Кратко:
Големина на Слободни (колковите < 96cm) ,долна облека conjunto
soutien ѓорге:
ансамбл soutien клисура,soutien ѓорге секси,soutien ѓорге им помогнам на
conjunto ropa внатрешни работи mujer:
sujetador де encaje,sujetador,sujetador encaje,ropa внатрешни работи mujer
Боја Стил:
долна облека сет,убава долна облека,жените градник сет,sujetador секси
градник сет:
секси градник и panty сетови,градник сетови,градник партија во собата,секси градник сет
долна облека поставува жени:
жените постави долна облека, секси гаќи и градник сетови,жена долна облека поставите градник
лолита градник:
push up градник сет,лесна градник сет,убави жени градници,секси долна облека
групи на долна облека:
секси долна облека,долна облека,долна Облека Сет,постави долна облека за жени

Поврзани производи