• Цената е намалена.
  • Свеж
Трговија на големо - 5000Pcs Избрани Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игли Мешани Големина За Тетоважа Мастило Чаши Совети Колекции се Продаваат FreeshippingDHL

Трговија на големо - 5000Pcs Избрани Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игли Мешани Големина За Тетоважа Мастило Чаши Совети

 
DEN 27264.00
DEN 25901.00

Стока
Во продавницата


Количина : 5000 Pcs
Материјал : Медицински челик 316 L
Следните игла големини се слободни да изберат, Минималната количина за секоја големина треба да биде 50pcs или повеќе на 50pcs (50pcs/pack). Можете исто така да изберете 50pcs по големина во една запечатена кутија.
Ве молиме Имајте во предвид : Вие треба да ни остави порака да ни каже иглата големини можете да изберете.
На Пример : 3 RL(200),5 RS(100)..Ние ќе ја испрати на игла големини како вашето барање. Ако не големина choise,
ние ќе организираме случаен мешани големина за вас. Ви благодариме.
Имаме следниве големина игли во парк :
Круг Лагер (РЛ) :
1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15
Круг Shader (РС) :
3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15
Круг Магнум(РМ) :
5, 7, 9, 11, 13, 15
Станот Shader (F) :
4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15
Еден Оџакот Магнум(M1) :
5, 7, 9, 11, 13, 15
Двојно Оџакот Магнум(M2) :
5, 7, 9, 11, 13, 15
Услови на Продажба !!!
Ние продаваме производи во целиот свет, и означете ги како Подароци или Примероци со реална вредност, и таму може да биде Царинската Такса arised кога тие одат преку царинската испостава, не се подобни да ве известам во однапред, ве молиме имајте во предвид моменталната Политика на Царинење во вашата земја.
Како да се предмети себе, вие сте исто така задолжени да се забележи дали тие се importable ставки на вашиот земји, ако НЕ, ве молам НЕ ставајте цел на нив, ние со ова да ве извести дека сте имајте на ум тоа однапред пред шопинг!
Начин на плаќање
Ние го прифатат плаќање методи кои се на располагање на DHgate.com како кредитна картичка
(VISA,MASTERCARD), офлајн плаќање (Банкарски Трансфер и Western Union), можете да изберете кој и како може да се направи.
Услови ; Услови(ЧПП)
7 дена се Врати;Размена Политика-датум откако ќе се пријавите во пакетот.
(1)Барање за врати или разменува предмети :
За објектите што сакате да се направи замена, ќе треба да плаќаат за превозот се наплаќаат во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети.
(2) Мојот врати беше обработени, но јас не бев вратени мојот испорака полнење?
Превозот се неповратни, освен кога сме направиле превозот грешка
(3) сакам да се врати или размена на мојот купување! Она што можам да направам?
Ако не сте 100% задоволни со нашите објекти. Може да се врати или размена вашиот item(s) за целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе потпише пакет. Но, вие треба да се обрне на враќање е превозот надомест на свој.
Ве молиме контактирајте со мене пред да брод парцела.
Поштенски и Превозот политика
( 4)Ние ќе брод предмети да ви 1-2 работни дена по приемот на вашата исплата.
со регистрирани воздухопловната, а ние ќе ви испратиме следење на број ние брод на предмети, ве молиме известете тоа. Обично, тоа трае 3-4 недели за да повеќето земји како in Oceania, Блискиот Исток, земји во европа и Северна Америка(со исклучок на САД преку E-пакет од по 15-20 дена) Додека тоа трае толку долго како 30-35 работни дена во други земји како in Africa и Јужна Америка, ве молиме известете тоа.
(5)Ако би сакале побрзо превозот метод, ти е дозволено да плаќаат екстра превозот надомест за Изразуваат(како на курирската служба DHL,UPS-от, EMS и Fed EX).
Почитувани Купувачи :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања или проблеми во било која точка. Ние сме секогаш тука и подготвен да ви помогне. Ви благодарам многу за сите ваши поддржува!


Карактеристики на производот

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Тетоважа Игла
Тип :
Тетоважа Игла
Број На Модел На :
Mie Игла
Количина:
5000pcs
Материјал:

Поврзани производи