• Цената е намалена.
  • Свеж
LCD Екран за Panasonic ZS3,TZ7 TZ65 Дигитална Камера

LCD Екран за Panasonic ZS3,TZ7 TZ65 Дигитална Камера

 
DEN 240.00
DEN 216.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
No
Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
За Panasonic
Број На Модел На:
ZS3,TZ7 TZ65

Поврзани производи