Микробранова Печка Висок Напон Осигурач Цевки 6mm X 40mm 0.8 НА 5KV 2 парчиња

DEN 278.88

Име на производ Осигурач Цевка Одговара за Микробранова Печка Материјал, Стакло, Метал Напон 5 KV Ampere 0.8 Г

ELEWIND 25мм нерѓосувачки челик моќност симбол прекинувач(PM251F-11ET/Б/12V/S,CE,ROHS)

DEN 343.20

Дел број : PM251 F11 ET / Б / 12 V / SИнсталирајте дијаметар : 25mmВклучете оценка : 5 A / 250 VACОблик : Рамна главаБоја : Си

ELEWIND 19mm DPDT осветлени метал селектор Switch 3 позиција(PM192F-22X/31/R/12V/S/IP65)

DEN 352.80

Дел број : PM192 F22 X / 31 / R / 12 V / S / IP65Инсталирајте дијаметар : 19mmВклучете оценка : 3А / 250 VACОблик : Рамна главаФу

1PC IEC320 C14 AC Кабелот за Напојување Влезот Штекер Receptacle Со Рокер Switch 250V 15A SA172 P50

115.68 -49 % DEN 59.00

1 PC IEC320 C14 AC Кабелот за Напојување Влезот Штекер Receptacle Со Рокер Switch 250 V 15 AОпис СОСЕМА НОВ IEC320 C14 КАБЕЛОТ за

AC 380V 16A 3 Позиции 4NO+4NC Latching Ротари Универзална Changeover Префрлате

718.56 -16 % DEN 603.00

AC 380 V 16 A 3 Позиции 4 NO+4 NC Latching Ротари Универзална Changeover Switch Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & Вни

1-0-2 Позиција Црвено Ротари Рачка За Контрола На Универзална Switch Uiyek

669.12 -16 % DEN 562.00

102 Позиција Црвено Ротари Рачка За Контрола На Универзална Switch Uiyek Опис Превозот И Плаќање Врати Друг Те

Latching AC 380V 10A 12 Терминали 3 Позиција Cam Комбинација Changeover Префрлате

568.32 -16 % DEN 478.00

Latching AC 380 V 10 A 12 Терминали 3 Позиција Cam Комбинација Changeover Switch Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & В

Заклучување AC 380V 20A 4KW 16 Терминал 3 Позиција Cam Комбинација Changeover Префрлате

668.16 -16 % DEN 561.00

Заклучување AC 380 V 20 A 4 KW 16 Терминал 3 Позиција Cam Комбинација Changeover Switch Опис Превозот и Плаќање Врати Друг