• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]CALLINS Американски ткаенина фабрика глава треска надградба axial 2700UF40V Треба вистински оригинални--10pcs/многу

[БЕЛА]CALLINS Американски ткаенина фабрика глава треска надградба axial 2700UF40V Треба вистински оригинални--10pcs/многу

 
DEN 3527.04
DEN 2857.00

Стока
Во продавницата


CALLINS Американски ткаенина фабрика глава треска надградба axial 2700 UF40 V Треба вистински споделивте 26 * 52


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи