• Цената е намалена.
  • Свеж
LUOTEEMI трговија на Големо! Висок Квалитет на Прстен,Обетки и Нараквица Кутија Екранот Пакување Подароци Кутија за Накит, Кутии

LUOTEEMI трговија на Големо! Висок Квалитет на Прстен,Обетки и Нараквица Кутија Екранот Пакување Подароци Кутија за Накит, Кутии

 
DEN 216.00
DEN 119.00

Стока
Во продавницата


Жал ми е ,мојот драг пријател ,овој подарок кутија не
еден продажба ,тоа ќе продажба со нашите накит!!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
30g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
НИТУ еден продажба,само продажба со нашите накит
Објектот Висина:
4.5cm
Број На Модел На:
КУТИЈА-01

Поврзани производи