• Цената е намалена.
  • Свеж
KFLK Накит француски кошула Мода cufflink за mens Бренд Сребро Ткаенината линк трговија на Големо Копчето Машки Подарок Висок Квалитет Бесплатен Превозот

KFLK Накит француски кошула Мода cufflink за mens Бренд Сребро Ткаенината линк трговија на Големо Копчето Машки Подарок Висок

 
DEN 240.00

Стока
Во продавницата

Големина : 18mm*13mm Подарок : cufflinks ткаенина за чистење на Пакет : независни пакување во ПП пластични кеси за да се спречи нула, добра нега на cufflinks. Ако треба да се купи Cufflinks кутија, можете да контактирате со услуга за клиентите. KFLK бренд вовед : KFLK е многу популарна во Кина, бидејќи на врвен квалитет и вистинската цена. Имаме една онлајн продавница во Кина, е најдобро-продаван. Ако сте заинтересирани, можете да контактирате со сервисот за веб-сајтот. Ние сме на вашите пријатели доверлив, правото на избор, ветувам. Строга контрола на квалитет, добра услуга, брза испорака, со добра верба, ова е KFLK. Ние сме фабрика директни продаде и accpet ОЕМ & ODM цел. Ако вашата нарачка > $200, ќе им понуди бесплатен превозот од комерцијални се изрази, како што се ЕМС DHL или Fedex и така натаму. Сите производи се во акцијата, можете да поставите цел директно. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас во времето. Ова е најголем поттик за нас. Ви благодариме за изборот на нашите производи.


Карактеристики на производот

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
shenshijianyueK076
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Kflk
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Cambered
Пакет:
Различни наредби имаат различни пакување, побарајте Детали за Производот
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
квалитет:
Врвен квалитет
Состојба:
Нови
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
забелешка:
Сега KFLK бренд поканува земјите Агент
Големина:
18*13mm

Поврзани производи