• Цената е намалена.
  • Свеж
Голема Тип Прилагодливи Убодни Видов Издржам Видов Прошетка Видов Со Екстра Слободни Ножот За Столарски Машини За Металугрија Алатка

Голема Тип Прилагодливи Убодни Видов Издржам Видов Прошетка Видов Со Екстра Слободни Ножот За Столарски Машини За Металугрија

 
DEN 1104.00
DEN 883.00

Стока
Во продавницата


Голема Тип Столарски Машини За Металугрија Алатка Прилагодливи Убодни Видов Издржам Видов Lig Видов Прошетка Видов Со Екстра Слободни Сечилото
Ова е голема Тип На 195-300ММ Долго 100 MM Ширина (И Ние Имаме Мали Тип Премногу)
1. Машини За Металугрија Модел На Градење На Употреба
2. Со Бесплатна Екстра Ножот За Subsitute
3. Убодни Видов DIY Издржам Видов Металугрија Lig Прошетка Видов
4. Прилагодливи Видов За DIY


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Димензии:
290mm
Тежина:
150G
Број На Модел На:
HQSS
Тип:
Понесете Го Видов
Тип:
Убодни Lig Видов Издржам Прошетка Видов
Материјал:
45# Челик
сечилото:
Со Бесплатна Екстра Сечилото
Прилагодување :
прилагодлив
Употреба:
Машини За Металугрија Модел Зграда
Должина На Ножот:
130mm

Поврзани производи